Yaz spor okullarında kapanış

Adıyaman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren yaz spor okulları, Adıyaman Belediyesi Kapalı Yüzme Havuzunda gerçekleştirilen sertifika töreniyle yaz sezonunu kapadı.

Haziran ayında başlayan ve bu yıl yüzme ve futbol branşlarında 2 bini aşkın öğrenciye eğitim veren Adıyaman Belediyesi Yaz Spor Okulları kapanış törenine katılan Adıyaman Belediyesi Başkan Yardımcısı Said Kutlu, tüm sporcuları ve ailelerini tebrik etti.

Çok sayıda öğrenci velisinin de katıldığı törende kursiyerler çeşitli yarışmalarda boy gösterdi.

Törenin açılış konuşmasını yapan Adıyaman Belediyesi Spor Koordinatörü Aykut Dündar, Adıyaman Belediyesi bünyesinde her yıl büyüyen Yaz Spor Okulları’nın bu yıl sadece iki branşta 2 bine yakın öğrenciye eğitim verildiğini söyledi.

Koordinatör Dündar, “Sadece bu iki branşta 2 bini aşkın öğrenciye eğitim veren uzman antrenörlerimize hepinizin önünde teşekkür ediyorum. Yüzme ve futbol dallarında verdiğimiz eğitimlere gösterilen yoğun ilgi bizi çok mutlu etti. Her yıl kalitemizi biraz daha arttırarak sürdürdüğümüz faaliyetlerimizi gelecek yıl daha da genişleteceğiz inşallah. Şunu da belirtmek istiyorum ki, Adıyaman Belediyesi olarak spor faaliyetlerimiz sadece yaz okulları kapsamında değildir. Faaliyetlerimiz kış okullarımızda da hemşerilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu anlamda çocuklarımızın gelişimi için çok önemli olan sportif faaliyetlere olanak sağlayan Belediye Başkanımız Hüsrev Kutlu’ya çok teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından yaz spor okullarına katılan 2 bini aşkın öğrenci sertifikalarını aldı. Program sonunda protokol ve sporcular toplu bir halde hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bir önceki yazımız olan Adıyaman’da iki komşu arası kavga: 8 gözaltı 1 yaralı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir