Vatandaşlar organize sanayi bölgesi yolunu trafiğe kapattı

Karapınar Mahallesi Organize Sanayi Bölgesi yakınlarında bulunan Gülbeyaz Konutlarında oturan vatandaşlar, organize sanayi bölgesi içerisinde bulunan atık su arıtma tesisinden geldiği iddia edilen kokunun rahatsız edici olduğunu iddia ederek yolda eylem gerçekleştirdiler.

Organize sanayi bölgesinde faaliyet gösteren fabrikalarda sabah mesaisinin başlamasına yakın saatlerde organize sanayi bölgesi yolunda oturarak sorunlarına çözüm bulunmasını isteyen onlarca vatandaş dolayı yolda uzun araç kuyrukları oluştu.

Asayiş Şube Müdürlüğü, Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü, Güvenlik Şube Müdürlüğü, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü Özel Harekat Şube Müdürlüğü ekiplerinin görev aldığı eylemde yolu kapatan vatandaşlar olay yerine gelen Adıyaman İl Emniyet Müdürü Metin Alper’in yaptığı konuşmalar sonrası vatandaşlar yolu trafiğe yeniden açtı. Suphi Y., isimli bir vatandaş ise bir binanın 8.kat terasına çıkarak pis kokulardan dolayı artık dayanamadıklarını belirterek intihar teşebbüsünde bulundu. Teras kata çıkan adamdan dolayı olay yerine 112 Acil Sağlık ekipleri ile itfaiye ekipleri sevk edildi. İntihar teşebbüsünde bulunan adam daha sonra Altınşehir Şehit Ahmet Yıldırım Polis Merkezi Amiri Hasan Yücesoy tarafından ikna edilerek aşağıya indirildi. Eyleme katılan vatandaşlar daha sonra olay yerinden dağıldı.

Bir önceki yazımız olan Kızılay kan bağışlarını kabul edecek başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir