STK’lar Başkan Kutlu’yla bir araya geldi

Her fırsatta halkla bir araya gelmeye özen gösteren Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, ilde faaliyet gösteren kurum ve STK temsilcilerini kabul ederek çalışmaları hakkında bilgiler alıyor. Adıyaman ile ilgili her türlü soruna muhatap olan, sorunun çözümü için vatandaş ve ilgili yetkililerle sık sık görüş alışverişinde bulunan Başkan Kutlu, ilde faaliyetlerini sürdüren kurum, kuruluş ve STK temsilcilerini makamında kabul ederek, yapılan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuyor.

Bu anlamda farklı zamanlarda, Türk Telekom Adıyaman İl Müdürlüğü görevine yeni atanan Muhammed Sabır Polat’ı, İpekyolu Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Burhan Akyılmaz’ı ve DSİ Adıyaman Şube Müdürü Emin Ertürk’ü makamında ağırlayan Başkan Kutlu, her üç yetkiliyle de yapılan ve yapılacak olan çalışmalarla ilgili istişarede bulundu. Adıyaman’a daha faydalı işler yapabileceklerini söyleyen Başkan Kutlu, misafirlerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Daha sonra kentte faaliyetlerini sürdüren Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Adıyaman Şube Başkanı İdris Toprak ve yönetim kurulu üyelerini ağırlayan Başkan Kutlu, vakfın çalışmaları hakkında kısa bilgi aldı. Ziyaret sonunda TÜGVA Başkanı Toprak ve beraberindeki heyet, Başkan Kutlu’ya yaptıkları çalışmalar ve verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederek, Kur’an-ı Kerim ile üzerinde Sakal-ı Şerif’in resminin bulunduğu tablo hediye etti.

Bir önceki yazımız olan Gölbaşı Belediyesi Atatürk Bulvarında kaldırım tadilatına başladı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir