Nemrut Dağı Masterler Futbol Turnuvası’nın 2.’si start alıyor

Adıyaman Belediyesi ile Adıyaman Sporcular Derneği (Spor-Der) tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek olan ‘Nemrut Dağı Masterler Futbol Turnuvası’ il içinden ve il dışından 9 takımın katılımıyla start alıyor.

Adıyaman’da eski sporcuların bir araya gelerek kurduğu Spor-Der tarafından gerçekleştirilen ve Adıyaman Spor-Der, Adıyaman Ak Masterler, Silifke Masterler, Siverek Masterler, Malatya Masterler, Niğde Masterler, Mardin Masterler, Şanlıurfa Masterler ve Osmaniye Masterler takımlarının katılımıyla gerçekleştirilecek olan ‘Geleneksel 2. Nemrut Dağı Masterler Futbol Turnuvası’na destek veren Adıyaman Belediyesi, bu proje ile hem spora hem de ilin tanımına katkı sunmayı amaçladı.

Turnuva ile ilgili bilgi veren yetkililer, 25, 26 ve 27 Ağustos tarihlerinde Adıyaman’da gerçekleştirilecek olan turnuvanın Altınşehir ve Karaali stadyumlarında oynanacağını açıkladılar.

Bir önceki yazımız olan STK’lar Başkan Kutlu’yla bir araya geldi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir