Emniyet müdüründen duyarlı vatandaşlara tebrik kartı

Merkeze bağlı Yazıbaşı (Azikan) köyünde yaşayan ve küçükbaş hayvanlarını köyün üst kesimlerinde bulunan Ulubaba Yaylası’na götüren Erdal Değirmenci, burada yaralı bir dağ keçisini fark ederek dağ keçisini 17 kilometre boyunca sırtında taşıyarak evine getirip tedavi etmeye başladı.

Emniyet Müdürü Metin Alper, Değirmenci’nin yaptığı örnek davranıştan dolayı kendisine tebrik kartı gönderdi. Müdür Alper’in göndermiş olduğu tebrik kartında, “İki ayağından yaralı olarak bulduğunuz dağ keçisini 17 kilometre boyunca sırtınızda taşıyarak gerekli tedavisinin ve bakımının gerçekleşmesini sağlamanızdan dolayı ve göstermiş olduğunu örnek davranıştan dolayı şahsım ve teşkilatım adına teşekkür ederim” ifadeleri yer aldı.

Müdür Alper aynı zamanda Kahta İlçe Devlet Hastanesinde Güvenlik Görevlisi Murat Işık’a da hastanede bulmuş olduğu ve içerisinde 20 bin TL para olan çantayı sahibine teslim ettiği için tebrik kartı gönderdi.

Müdür Alper’in, Güvenlik Görevlisi Murat Işık’a gönderdiği tebrik kartında, “ Görevinizin isafı esnasında içerisi para dolu olarak bulduğunuz çantanın sahibine ulaşması yönünde göstermiş olduğunuz örnek davranıştan ve görev bilincinizden dolayı şahsım ve teşkilatım adına teşekkür ederim” ifadeleri yer aldı.

Bir önceki yazımız olan Adıyaman merkezli 7 ilde FETÖ operasyonu: 32 gözaltı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir